Ziyad Raoof – przyjaciel PAKI

Ziyad Raoof to postać nietuzinkowa. Jest Pełnomocnikiem Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce. Jak sam mówi – jest „polskim Kurdem”. Do naszego kraju przybył w 1986 roku. Od początku, dzięki związkom z Rotundą, stał się wielkim przyjacielem PAKI.

Jest fundatorem przyznawanej corocznie nagrody – „za element programu który stawia czoło
nietolerancji   – w postaci Rzeźby Stańczyka”.
Jego gościnność sprawia że to właśnie w pięknym Dworze w Tomaszowicach, który jest jego własnością, co roku goszczą nasi finałowi jurorzy i to tam powstały prawie wszystkie werdykty PAKI. Tak samo będzie i w tym roku, za co już dziękujemy z całego serca Ziyadowi.

Dwór w Tomaszowicach to zabytkowy XIX – wieczny zespół dworsko – parkowy usytuowany

u wrót Krakowa.

 

Jako najbardziej zaawansowana i spektakularna inwestycja sieci ZR Hotele i Restauracje w Zabytkach,  Dwór w Tomaszowicach od 2000 roku funkcjonuje jako jeden z najbardziej znanych obiektów konferencyjno – rekreacyjnych w Małopolsce.

 

Doskonała lokalizacja, autentyczność i wyjątkowa wartość historyczno – zabytkowa, wzbogacona została o działalność kulturalno – artystyczną.  Obecnie Dwór w Tomaszowicach to prężnie działające  centrum konferencyjne wraz z eleganckim hotelem dla 100 Gości, Restauracją

Spichlerz oraz Oranżerią i Galerią Panorama – obiektami  przeznaczonymi na

organizację konferencji, bankietów, przyjęć weselnych oraz imprez firmowych.