33.EDF PAKA

  Protokół obrad Jury 33.EDF PAKI Tomaszowice 01.04.2017 Jury w składzie: Jacek Fedorowicz Zenon Laskowik Krzysztof Jaślar Jacek Kołodziej Jerzy Jan Połoński – Przewodniczący Jury po obejrzeniu 7 zespołów w dn. 31.03 i 01.04 2017r. postanowiło przyznać: III miejsce Czołówce Piekła oraz Kabaretowi Trzecia Strona Medalu II  miejsce Kabaretowi A …

Read More »

32.EDF PAKA

14-17 kwietnia 2016 Grand Prix  Wojciech Fiedorczuk I  miejsce Kabaret Czołówka Piekła II  miejsce Kabaret A jak III miejsce ex aequo Szymon Łątkowski oraz David Mbeda Ndege Jury Jacek Fedorowicz Krzysztof Jaślar Rafał Kmita Jacek Kołodziej Marcin Wójcik Nagrodę specjalną im Mirka Wujasa  za najlepszą piosenkę w konkursie Piosenek PAKI …

Read More »

XXXI PAKA 2015

Grand Prix nie przyznano 1 miejsce ex aequo : Fair Play Crew oraz Karol Kopiec 2 miejsce nie zostało przyznane 3 miejsce Kabaret Nic Nie Szkodzi wyróżnienie: Kabaret Inaczej oraz Szymon Łątkowski         Jury : Marcin Wójcik Krzysztof Jaślar Dariusz Kamys Rafał Kmita Jacek Kołodziej Jacek Fedorowicz Jury …

Read More »

XXX PAKA 2014

Grand Prix nie przyznano I miejsce: Kabaret 7 minut Po II miejsce: Kabaret Sakreble III miejsce Karoli Kopiec i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą   Jury Marcin Wójcik, Ireneusz Krosny, Krzysztof Jaślar, Jacek Popiel, Dariusz Kamys, Rafał Kmita   Wybrane imprezy 18.00 „Początki. PAKA. Pierwsza dekada.” CK …

Read More »

XXIX PAKA 2013

Grand Prix – Kabaret 7 minut po 1 nagroda – Kabaret K2 2 nagroda  – Famous Jim Williams 3 nagroda  Kabaret Inaczej   Nagrodę publiczności otrzymali: Kabaret Inaczej Kabaret 7 minut po Nagrodę dziennikarzy: w skład której wchodzą: – wywiad w formie video od portalu Love Kraków, – reportaż radiowy …

Read More »

XXVIII PAKA 2012

  Grand Prix – Ścibor Szpak I Nagroda – ex- aequo – Kabaret Nic Nie Szkodzi i Michał Kempa i Diapazony II Nagroda – ex- aequo – Kabaret PUK i Marcin Sitek III Nagroda – Kabaret Zygzak         Jury w składzie: Dariusz Kamys – Przewodniczący Maria Czubaszek …

Read More »

XXVII PAKA 2011

Grand Prix – ex – aequo – kabaret Liqudmime i Kabaretus Fraszka I Nagroda Ścibor Szpak II Nagroda Kabaret Szarpanina III Nagroda Stado Umtata Nagroda publiczności Kabaret Liquidmime i Ścibor Szpak   Jury  Dariusz Kamys- Przewodniczący Jury Jacek Popiel Zbigniew Zamachowski Krzysztof Jaślar Ireneusz Krosny   Nagrody specjalne: – Ścibor …

Read More »

XXVI PAKA 2010

maj Grand Prix – nie przyznano I Nagroda ex – aequo kabaret Liquidmime i kabaret Chyba II Nagroda Kabaret Szarpanina III Nagroda ex-aequo Kacper Ruciński i Svenson Band Nagroda publiczności Kabaret Szarpanina i Kacper Ruciński   Jury: Przewodniczący Stanisław Tym Krzysztof Jaślar Rafał Kmita Michał Ogórek     Nagrody specjalne: …

Read More »

XXV PAKA 2009

 Grand Prix Kabaret Macież  I Nagrodę otrzymują ex- aequo: Kabaret Dasza Von Yock i Kabaret Nowaki  II Nagrodę otrzymują: Kabaret Czesuaf III Nagrodę otrzymuje: Kabaret Babeczki Z Rodzynkiem Ponadto Jury postanowiło przyznać wyróżnienie Kabaretowi PUK   NAGRODY SPECJALNE 25 PAKI   Kabaret PUK otrzymuje nagrodę przechodnią za najlepszy rekwizyt – …

Read More »

XXIV PAKA 2008

15.04 -20 .04 Grand Prix: Nie przyznano I Nagroda ex -aequo: kabaret Widelec z Białegostoku i Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna II Nagrody nie przyznano III Nagroda kabaret Hlynur z Zielonej Góry   Jury: Stanisław Tym – przewodniczący, Jacek Fedorowicz, Rafał Kmita, Anna Dymna, Lucjan Suchanek, Michał Ogórek   Wybrane Imprezy Towarzyszące …

Read More »