XXIII PAKA 2007

18-22 kwietnia Grand Prix nie przyznano I nagroda: Kabaret Młodych Panów II nagroda: Kabaret Czesuaf III nagroda ex aequo: Napad oraz Kabaret Skeczów Męczących     Jury: Stanisław Tym – przewodniczący, Jacek Fedorowicz, Rafał Kmita, Zenon Laskowik, Jan Peszek, Lucjan Suchanek, Zbigniew Zamachowski   Wybrane imprezy towarzyszące „Cztery pory roku …

Read More »

XXII PAKA 2006

19-22 kwietnia Grand Prix – nie przyznano I Nagroda Kabaret Limo II Nagroda Kabaret Neo- Nówka III Nagroda ex-aequo Kabarety Smile i  Młodych Panów Nagroda publiczności Kabaret Skeczów Męczących i Neonówka Nagroda dziennikarzy  Kabaret Limo   Nagrody dodatkowe Jury postanowiło wyróżnić za elementy programu kabarety: To za Duże Słowo – …

Read More »

XXI PAKA 2005

18-22 maja Grand Prix: Nie przyznano I nagroda: Egri Bikaver Ensemble z Gdańska II nagroda: Kabaret Młodych Panów z Rybnika III nagroda ex aequo: Smile z Lublina i Kabaret Młodych Panów z Rybnika         Jury: Rafał Kmita, Zenon Laskowik, Mariusz Lubomski, Michał Ogórek, Henryk Sawka, Lucjan Suchanek …

Read More »

XX PAKA 2004

20-24 kwietnia Grand Prix: Nie przyznano I nagroda ex aequo: Kabaret Limo z Gdańska i Kabaret To za Duże słowo z Katowic II nagroda: Kabaret Kwartet Okazjonalny z Krakowa III nagroda: Kabaret Słuchajcie z Zielonej Góry Nagroda Publiczności : Kabaret Limo i Kabaret To za Duże Słowo   Nagrody dodatkowe: …

Read More »

XIX PAKA 2003

9-13 kwietnia Grand Prix: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina I nagroda: Kabaret Łowcy.B z Cieszyna II nagroda: Kabaret Neo-Nówka z Wrocławia III nagroda: Kabaret Kwartet Okazjonalny z Krakowa Nagroda Publiczności Kabaret Ani Mru Mru i Łowcy.B Nagroda dziennikarzy Ani Mru Mru   Nagrody dodatkowe: DS Piast przyznał specjalną nagrodę …

Read More »

XVIII PAKA 2002

17-21 kwietnia Grand Prix: Nie przyznano I nagroda: Kabaret Jachim Presents z Warszawy II nagroda ex aequo: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina i Steffen Möller z Warszawy III nagroda: Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem z Rzeszowa Nagroda publiczności kabaret Noł Nejm i Ani Mru Mru Nagroda dziennikarzy Jachim Present   …

Read More »

XVII PAKA 2001

4-8 kwietnia Grand Prix: Nie przyznano I nagroda ex aequo: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej i Kabaret Limo z Gdańska II nagroda ex aequo: Kabaret Ani Mru Mru z Lublina i Kabaret Słuchajcie z Zielonej Góry III nagroda: Nie przyznano   Jury: Jerzy Derfel, Michał Ogórek, Henryk Sawka, Lucjan Suchanek, …

Read More »

XVI PAKA 2000

12-16 kwietnia Grand Prix: Kabaret Kuzyni z Krakowa I nagroda: Kabaret Dno z Dąbrowy Górniczej II nagroda ex aequo: Grupa Mo Carta z Warszawy i Kabaret Szum z Zielonej Góry III nagroda: Kabaret E.K. z Zielonej Góry Nagroda publiczności DNO Jury: Jerzy  Derfel, Manuela Gretkowska, Henryk  Sawka, Lucjan Suchanek, Michał …

Read More »

XV PAKA 1999

14- 18 kwietnia Grand Prix – nie przyznano I nagroda  – ex aequo: Absurdalny Kabaret i Strzały z Aurory II nagroda – ex aequo: Szum i Dno Jury: Alosza Awdjejew Jerzy Derfel Jacek Fedorowicz Krzysztof Materna Andrzej Mleczko Michał Ogórek Henryk Sawka Lucjan Suchanek Michał Tarkowski Stanisław Tym Krystyna Zachwatowicz …

Read More »

XIV PAKA 1998

23 – 26 kwietnia Grand Prix: Kabaret Mumio I nagroda: Formacja Chatelet II Nagroda ex equo: Grupa Mo Carta , Kabaret im. Romana w Radomiu Nagrody dodatkowe: – dla Filipa Jaślara z Grupy Mo Carta – grzebień Stanisława Tyma – dla Kabaretu Mumio – zaproszenie przez Marka Piwowskiego na rejs …

Read More »