Grand Prix Kabaret Macież
I Nagrodę otrzymują ex- aequo: Kabaret Dasza Von Yock i Kabaret Nowaki
II Nagrodę otrzymują: Kabaret Czesuaf
III Nagrodę otrzymuje: Kabaret Babeczki Z Rodzynkiem Ponadto
Jury postanowiło przyznać wyróżnienie Kabaretowi PUK
NAGRODY SPECJALNE 25 PAKI
Kabaret PUK otrzymuje nagrodę przechodnią za najlepszy rekwizyt – WIESZAKI. Nagrodą za najlepszy rekwizyt jest walizka kabaretu Potem z certyfikatem oryginalności, ufundowana przez członka pierwszego składu tego kabaretu – Janusza Klimenko. Obowiązkiem obdarowanego kabaretu jest dodanie nagrodzonego rekwizytu, który będzie stanowił integralną część nagrody przyznawanej w następnym roku.
Kabaret Babeczki z Rodzynkiem za skecz Bałwan otrzymał nagrodę w postaci żywego pomnika, który ustawi się na małej scenie podczas bankietu na cześć Laureatów 25. PAKI.
Kabaret Czesuaf za skecz Pomniki otrzymał nagrodę przechodnią dla kabaretu, który uczy tolerancji – w postaci Rzeźby Stańczyka ufundowanej przez polskiego Kurda Ziyada Raoof.
Kabaret Dasza Von Yock otrzymał nagrodę w postaci unikatowych, ręcznie namalowanych koszulek przez rzecznika PAKI, z napisem ” Jestem Laureatem 25 PAKI”.
Olga Sarzyńska z kabaretu Macież otrzymała nagrodę finansową o wysokości 45.000 zł w postaci polisy ubezpieczeniowej z tytułu uszkodzenia części ciała.
Kabaret Macież otrzymał nagrodę dodatkową, która jest oficjalne nazwanie sali koncertowej w Centrum Kultury Rotunda imieniem kabaretu na rok, tj. do 26. PAKI. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie Rotunda.
Kabaret Nowaki otrzymał nagrodę za twórczość, którą warto polecić organizatorom kabaretonów. Sa to wizytówki z podpisem Zenona Laskowika: “Polecam Nowaków – Zenon Laskowik”
Jury wyróżniło Adriannę Borek Kabaretu Nowaki za grę aktorską.
Jury
Jacek Fedorowicz- Przewodniczący Jury
Rafał Kmita
Zenon Laskowik
Lucjan Suchanek
Robert Górski
oraz Stanisław Tym w funkcji Konsultanta