Eliminacje do 35. PAKI!

Zapraszamy do zgłoszeń do Konkursu PAKI, już po raz 35!

Serdecznie Was zapraszamy i zachęcamy do sprawdzenia się, pokazania swoich umiejętności komicznych, spotkania z publicznością.

W tym roku mamy dla Was parę niespodzianek!

Nowa struktura nagród

W konkursie głównym czeka na Was w tym roku:

  • Grand Prix – 5 000 zł
  • za I miejsce – 5 000 zł
  • za II miejsce – 3 000 zł
  • za III miejsce – 1 000 zł

Krótsza droga do zwycięstwa

Wyłonione podczas Eliminacji (1-2 lutego) zespoły i soliści trafiają bezpośrednio do Finału PAKI! Jury Eliminacyjne już z utęsknieniem czeka na Wasze najlepsze (maximum) 20 minut programu.

Przypominamy, że zgodnie z tradycją konkursu laureaci ostatnich dwóch lat nie muszą przysyłać materiału wideo, jedynie skontaktować się z Komisarzem.
wybranych zaprosimy na Eliminacje.

Bonus wakacyjny

Wszystkich laureatów tegorocznego konkursu zaprosimy w dniach 1-5 lipca 2019 na warsztaty kabaretowe poprzedzające 21. Mazurską Noc Kabaretową.

Nocleg i zakwaterowanie zapewnia PAKA!


Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem regulamin i wypełnić kartę zgłoszeniową, przesłać ją wraz z nagraniem programu i ramówką na adres mailowy Komisarza konkursu (aneta.tabiszewska@paka.pl), by przy odrobinie szczęścia na zawsze odmienić oblicze polskiej rozrywki!

Eliminacje 1–2 lutego w Krakowie

Zaproście znajomych, bilety już w sprzedaży. Pamiętajcie, że kwalifikacja do eliminacji gwarantuje Wam również darmowy bilet dla zaproszonego przez Was gościa! =)

Bilety na eliminacje!