OGŁOSZENIE SPECJALNE

Kochani PAKOWICZE!

W związku z obecną sytuacją w Polsce jesteśmy zmuszeni zmienić formułę 36. Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA. Ze względu na panujące obostrzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19 nie jesteśmy w stanie przeprowadzić naszego Festiwalu w pierwotnie zaplanowanym kształcie. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich – musimy zawiesić zaplanowane koncerty do odwołania. Poniżej znajdziecie instrukcję zwrotu zakupionych już biletów.

Długo zwlekaliśmy z tą decyzją, mając nadzieję na bardziej optymistyczny rozwój wydarzeń. Nie oznacza to jednak , że tylko czekamy! Wręcz przeciwnie, mamy ręce pełne roboty i głowy pełne pomysłów! 😉 Zaplanowaliśmy już alternatywne rozwiązanie na ten niezaplanowany stan J Konkurs, który już na etapie eliminacji przeprowadziliśmy online, chcemy doprowadzić do końca! Szykujemy również dla Was liczne niespodzianki!

Liczymy na Wasze wsparcie i wyrozumiałość – mamy nowe czasy, które wymagają nowych rozwiązań, nad którymi intensywnie pracujemy.

Jak tylko będziemy mogli podać szczegóły – damy niezwłocznie znać.

Tymczasem przesyłamy Wam mnóstwo wirtualnych uśmiechów i życzeń zdrowia i spokoju. Życzymy sobie – do szybkiego!

Z Pakowskim pozdrowieniem,

W imieniu Stowarzyszenia Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA

Dyrektor 36. Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA

Iza Kała wraz z całym Pakowskim zespołem :*

 

JAK ZWRÓCIĆ BILET KUPIONY NA PAKA.PL:

  1. Zwrotu możesz dokonać tylko przez ten sam kanał, przez który został zakupiony – paka.pl, biletyna.pl, eBilet.pl

  2. Jeśli kupiłeś bilet przez paka.pl napisz maila (na adres: paka@paka.pl) z informacją o chęci otrzymania zwrotu środków, oraz podaj:

– numer rezerwacji

– imię i nazwisko

– kwotę rezerwacji

– numer konta do przelewu zwrotnego

Jeśli kupiłeś bilety przez inny portal skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym.

  1. Jeśli masz możliwość i chciałbyś nas wesprzeć w tym trudnym dla branży eventowej czasie – napisz, czy możemy z powyższej kwoty potrącić koszt obsługi zwrotu (5 zł lub dowolna inna kwota jaką możesz przekazać). To pozwoli nam płynąć dalej …. A raczej nie popłynąć 😉 Jeśli nie masz takiej możliwości to oczywiście zwrócimy Ci pełną kwotę za bilety.

  2. Zwrotu dokonamy w najbliższym możliwym terminie.

Pozdrawiamy,

Zespół PAKA