Warto wiedzieć

Pierwsza poprzeczka już za rogiem- 20-go stycznia. Data ważna do zapamiętania, bo to właśnie wtedy zakończy się możliwość zgłaszania kandydatur. Brzmi profesjonalnie. Bo tak właśnie ma być! Kabaret amatorski niekoniecznie jest tym profesjonalnym, ale podczas ćwierćfinałów do 34. Przeglądu Kabaretów PAKA, nasi specjaliści wyszukają w nich nutki profesjonalizmu, a w dalszych etapach spróbują z nimi wykrzesać prawdziwą sonatę z wysokiej półki!
Zatem głośno nawołujemy kabarety amatorskie, studenckie, półprofesjonane, profesjonalne, zakręcone, uśmiechnięte i gotowe na wyzwanie do pakowskich ćwierćfinałów!
Konkrety:
Jak?
Wchodzimy na www.paka.pl, stamtąd wypełniamy pobraną kartę zgłoszeniową (regulamin mamy już w małym palcu), spisujemy ramówkę występu i nagrywamy CD.
Gdzie?
Wysyłamy tradycyjnie na adres:
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
Ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków z dopiskiem „Konkurs 34. PAKI”
lub nowocześnie na: aneta.tabiszewska@paka.pl
Kiedy?
Do 20-go stycznia 2018 roku (liczy się data stempla pocztowego)
Od tej daty już tylko wyczekiwać należy na ogłoszenie wyników i zakwalifikowanie (bądź nie) do ćwierćfinałów. Szczęśliwców poznamy 25.01.2018. Zacni Szczęśliwcy zostaną zaproszeni na ĆWIERĆFINAŁY w dniach 4-9 lutego do: Poznania, Warszawy bądź Krakowa.
A jak wiadomo, wtedy rozpoczyna się niepowtarzalna okazja to kabaretowej sławy, wielkich oklasków, wysłuchiwania rad najlepszych profesjonalistów z grona najlepszych profesjonalistów i dumy goszczenia w zacnym gronie laureatów PAKI.

Niech słowa Michała Tarkowskiego będą tutaj pointą i polem do rozmyślań wszelakich:
W moim odczuciu nie ma innych kabaretów jak te pakowskie kabarety.